LED ЗАХРАНВАНЕ DR-VAL-30/220-240/24 10X1 LEDVANCE
Работа с по-малко от 60 V: безопасно изключително ниско напрежение (SELV).
Обратима защита от прегряване, претоварване, късо съединение и работен ток.
Предимства на продукта: Оптимизиран за работа с 24 V гъвкава LED светеща лента. Отлично съотношение цена/качество. 3 години гаранция. Бърз и лесен монтаж. Добра ефективност и надеждност. Области на приложение: Осветяване на залив, дори в затворени пространства. Осветление с ефект Wallwasher в дневни, трапезарии, спални, входни помещения. За вътрешни SELV инсталации. Офиси, търговски центрове, болници, ресторанти, хотели.
АтрибутСтойност
Изходна мощност (W)30 W
Изходно напрежение24V DC
Входно напрежение220-240V AC
Изходен ток (A)1.25 A